10:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

Calle Mar 5 local 15

03189 Orihuela Costa

+34 965 320 757

info@grupoquattro.pl

Park wodny Aquopolis – Torrevieja

Jeśli jesteś osobą, który szuka wypoczynku na leżaku, czytając gazety lub ulubioną książką w słońcu, ale w tym samym czasie masz ochotę chwile zabawy, a także chcesz uniknąć zatłoczonych plaż koniecznie musisz odwiedzić park wodny w Torrevieja Aquopolis

Latem będziesz mógł cieszyć się niezapomnianym dniem z rodziną lub przyjaciółmi, a także spokojnie zaparkujesz swój samochód i będziesz miał pod ręką wszystkie potrzebne usługi takie jak bary i restauracje. W parku znajduje się zjeżdżalnia z gumowymi kołami, leżaki pod parasolkami, jak również rozległe zielone obszary, gdzie będzie można korzystać ze słońca i wody, a także bezpieczne przechowalnie.

Aquopolis Torrevieja powstał w 1987 roku pod nazwą Acqua Park Torrevieja, rozbudowany w 1995 roku zmienił nazwę na Aquopolis Torrevieja zapewniając większą liczbę atrakcji i usług, a obecnie Aquopolis Torrevieja uważany jest za największy i najważniejszy w parku rozrywki w Torrevieja i okolicach.

Każdego roku powstają nowe zjeżdżalnie i pomysły w celu zapewnienia gościom niezapomnianych chwil. W 2005 roku zainaugurowany Black Hole, a w zeszłym roku Boomerang, w tym roku przygotowujemy zabawę dla najmłodszych. W tym samym, nie zapominamy o starszych i dla nich szykujemy specjalną niespodziankę.

Więcej informacji znajdą Państwo w dziale Informacji Turystycznej

Powiązane posty

Święcenie koszyków Wielkanocnych

W sobotę 4 kwietnia, w polskiej parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła o godzinie 11- tej...

Kontynuuj czytanie

Feria De Mayo – Torrevieja.

Święto majowe w Torrevieja, jest jedną z najważniejszych i najbardziej malowniczych festynów...

Kontynuuj czytanie

Wielkanoc w Torrevieja – procesje

Procesje związane z Wielkim Tygodniem rozpoczynają się już od Niedzieli 29 marca a zakończa...

Kontynuuj czytanie

Dołącz do dyskusji