10:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

Calle Mar 5 local 15

03189 Orihuela Costa

+34 965 320 757

info@grupoquattro.pl

Las Habaneras – Torrevieja

Około 10 minut jazdy od obszaru Orihuela Costa. Sklepy znajduje się na 3 piętrach, obiekt wyposażony jest w windę i schody ruchome. Dwa podziemne piętra są udostępnione dla klientów jako parking. Centrum handlowe zawiera szeroką gamę sklepów, są to między innymi H & M, Zara, Bijou Bridgette (biżuteria), optyk, perfumerie, sklep z telefonami komórkowymi, sklepy sportowe, wyposażenia wnętrz, sklepy jubilerskie, sklepy obuwnicze.

Poza sklepami z odzieżą i dodatkami można wybrać się do jednej z kawiarenek które są umiejscowione są na najwyższym piętrze.

El Corte Ingles – Alicante

Corte Ingles sieć najbardziej popularnych domów towarowych w Hiszpanii, posiada placówki w większości hiszpańskich miast. Można tutaj znaleźć zestawy ubrań prosto od projektów wraz z własnymi markami sklepów, oprócz tego dostępna jest szeroka gama urządzeń elektrycznych i sprzętu sportowego. Dostępne są 2 sklepy w Alicante (w tej samej części centrum miasta), z czego pierwszy specjalizuje się w galanterii, natomiast w drugim znajdziemy wszelkie sprzęty potrzebne do wyposażenia domu.

Domy Towarowe Corte Ingles znajdują się również w Elche, Murcia i Cartagena.

Theader – Murcia

Nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane w centrum Murcia, jest idealnym miejscem na zakupy, a także spędzenie wolnego czasu.Na 67.500 m2 powierzchni handlowej znajdują się sklepy odzieżowe, optyk, sklepy z wyposażeniem wnętrz, sprzęt sportowy, sklepy RTV i AGD.

Urozmaiceniem podczas zakupów zapewne będą kina, kręgielnie, restauracje i kawiarnie.

Centrum posiada parking, windy oraz schody ruchome.

Nueva Condomina – Murcia

Nueva Condomina, jest największym centrum handlowym w Murcia. Ponad 120.000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej oferuje 200 sklepów, w których można oprócz mody i akcesoriów można znaleźć sklepy z dodatkami do wnętrz oraz wiele, wiele innych.

Na najwyższym piętrze znajdują się wszelkiego rodzaju rozrywki, między innymi 12 kin.

Również tu znajdziemy miejsca gdzie serwuje się śniadania, lunch, przekąski i obiady.

Restauracje oferują żywność ze wszystkich kontynentów: kuchnia meksykańska, niemiecka, chińska, amerykańska, włoska czy hiszpańska.