Wille

LA MARINA - N175 - Cena : 269,500 €

(1,156,317 PLN*) - cena wg. kursu średniego z dnia 17 grudnia 2018Kliknij na zdjęcie aby powiększyć
LOKALIZACJA :OPIS OKOLICY :

La Marina na wybrzeżu Costa Blanca znajduje się 20 minut jazdy samochodem na południe od lotniska Alicante, tuż przy nadmorskiej trasie N332. Wszystkie udogodnienia znajdują się w zasięgu ręki. Odznaczona Błękitną Flagą plaża La Marina z naturalnymi wydmami i mnóstwem wolnej przestrzeni oferuje 16 km złocistych, piaszczystych plaż. W czwartki i w niedziele odbywa się tu dzień targowy .

Costa Blanca cieszy się więcej niż 2.800 godzin słonecznych w ciągu roku, a średnia roczna temperatura 19,3 ° C, doskonały mikroklimat, idealne warunki przez cały rok.

Hiszpańska miejscowości Guardamar oddalona jest od La Mariny, zaledwie 10 minut jazdy samochodem. Tętniąca życiem nadmorska miejscowości Torrevieja to dystans 20 minut jazdy na południe. Z Santa Pola i Alicante można dostać się łodzią do małej przybrzeżnej wyspy Tabarca, jedynej zamieszkałej wyspie w regionie Walencji wraz z jej podwodnym rezerwatem. Benidorm i park rozrywki Terra Mitica oddalone 45 minut.FORMULARZ KONTAKTOWY - LA MARINA N175* pola wymagane
spacer