Apartamenty

MAR DE PULPI - N188 - Cena : 116,000 €

(497,710 PLN*) - cena wg. kursu średniego z dnia 17 grudnia 2018Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

To prestiżowe osiedle znajduje się w pierwszej linii brzegowej w miejscowości San Juan de los Terreros, na wybrzeżu Costa Ameria. Mar de Pulpi oferuje do wyboru nieruchomości z 1, 2 lub 3 sypialniami, jedną lub dwoma łazienkami. Śnieżno białe nieruchomości z elementami kultury arabskiej są doskonałym miejscem na inwestycję w wakacyjne nieruchomości w Hiszpanii. Na terenie osiedli znajdują się baseny komunalne oraz piękne śródziemnomorskie ogrody w harmonii z naturalnym otoczeniem. Większość nieruchomości posiada panoramiczne widoki na morze a plaża jest zaledwie 150 metrów od osiedla.

Dla klientów Grupo Quattro w cenie pełne umeblowanie, wyposażenie, klimatyzacja indukcyjna, oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym
LOKALIZACJA :OPIS OKOLICY :

San Juan de los Terreros położone jest na granicy Andaluzji i Murcji, w prowincji Almeria. Obszar ten jest znany ze swojego wspaniałego krajobrazu, rodzinnych plaż, która łagodnie schodzą do Morza Śródziemnego. Znaczną modernizację zawdzięcza szybko rozwijającej się turystyce w tym rejonie, przy czym zachowało swój andaluzyjski urok.

Największą z atrakcji turystycznych jest zamek, którego historia sięga XVI wieku zbudowany w stylu przybrzeżnych fortów na cyplu. Zamek jest dostępny za pośrednictwem stromej wąskiej drogi skąd w pogodny dzień rozpościerają się wspaniałe widoki wzdłuż wybrzeża aż do Cabo Cope i Zamku Roldán w Carboneras. Widoczne z lądu wyspy to Isla Negra i Isla de Terreros, obydwie zostały uznane jako naturalny park, a zatem zabezpieczone.

San Juan de los Terreros, znajduje się zaledwie 8 km od ruchliwego portu rybackiego Aguilas i 12 km od Mar de Pulpi stolicy gminy.

Chociaż ilość turystów znacznie zmniejsza się w miesiącach zimowych, wielu ludzi z północnej Europy własnej tutaj spędza urlop. Korzystając z morskich kąpieli aż do listopada.FORMULARZ KONTAKTOWY - MAR DE PULPI N188* pola wymagane
spacer