Wille

CUMBRE DEL SOL - N214 - Cena : 551,000 €

(2,361,200 PLN*) - cena wg. kursu średniego z dnia 18 grudnia 2018Kliknij na zdjęcie aby powiększyć
LOKALIZACJA :OPIS OKOLICY :

Cumbre del Sol znajduje się niedaleko miejscowości Benitachell pomiędzy Javea i Moraira w blisko Autostrady AP-7 co umożliwia doskonałą komunikacje z miastami takimi jak Alicante czy Valencia.

Tereny te były już zachwalane przez znanego botanika Antonio Jose Cavanilles dwa wieki temu, kiedy podróżował on po starym Królestwie Walencji. Strategiczne umiejscowienie Benitachell w samym sercu regionu należącego do prowincji Alicante zwanego, Marina Alta pozwala kontemplować wspaniale panoramiczne widoki z najwyżej położonych miejsc gdzie dziś znajduje się osiedle Cumbre del Sol.

To uprzywilejowane miejsce pozwala swym mieszkańcom w dosłownie kilka minut przemieścić się i korzystać z pol golfowych na najwyższym poziomie oraz atrakcji turystycznych i usług, jakie oferują pobliskie miejscowości. Cumbre del Sol oferuje możliwość zamieszkania i korzystania ze wszystkich niezbędnych usług przez cały rok a jednocześnie znajdować się w otoczeniu niesamowitej i niespotykanej przyrody. Cumbre del Sol tworzy swoistego rodzaju wyspę otoczona i chroniona przez naturalny park i wybrzeże Morza Śródziemnego.FORMULARZ KONTAKTOWY - CUMBRE DEL SOL N214* pola wymagane
spacer