Domy Szeregowe

LA TORRE - N254 - Cena : 169,900 €

(728,973 PLN*) - cena wg. kursu średniego z dnia 17 grudnia 2018Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Osiedle znajduje się w małym nad morskim miasteczku La Torre de la Horadada zaledwie 5 minut spaceru od plaży. Obszar posiada wszelkie udogodnienia takie jak centra handlowe, restauracje, bary.

Kompleks oferuje domy szeregowe z 3 sypialniami i 2 łazienkami, 2 tarasami i solarium. Na terenie urbanizacji znajduje się przepiękny basen z przeszklonym SPA w którym mieszkańcy mogą cało rocznie korzystać z sauny, jacuzzi i siłowni.
LOKALIZACJA :OPIS OKOLICY :

Torre de la Horadada jest jednym z najbardziej wysuniętym na południe kurortem na Costa Blanca, To cichy, ale popularny nadmorski kurort z pięknymi plażami. Na południe od Torre de la Horadada leży Mar Menor i piękne wybrzeże Costa Calida w regionie Murcia. Na północy znajdziesz wszystkie popularne kurorty Orihuela Costa, Mil Palmeras, Campoamor, Cabo Roig, La Zenia, Playa Flamenca, Punta Prima, a wyżej, Torrevieja i Alicante

Najbliższe lotnisko jest w San Javier - Murcia, który jest oddalone tylko o 15 kilometrów, natomiast lotnisko w Alicante jest w odległości tylko 60 kilometrów. Oba lotniska połączone są z miastem autostradą AP-7.

W centrum miasteczka znajduje się kościół parafialny - Nuestro Senora - z oryginalną średniowieczną dzwonnicą. Jest kilka sklepów, małych barów i restauracji. Dzięki krystalicznie czystej wodzie, pięknym plażom i dużej marinie, Torre de la Horadada jest doskonałym miejscem wakacyjnym. W ten sposób łączy atmosferę sennego nadmorskiego miasteczka, a jednocześnie jest bezpośrednio podłączony ze wszystkimi lokalnymi atrakcjami sportowymi.FORMULARZ KONTAKTOWY - LA TORRE N254* pola wymagane
spacer