Apartamenty

CAMPOAMOR - R132 - Cena za tydzień : od 350 € do 500 €

(1,502 PLN* - 2,145 PLN*) - cena wg. kursu średniego z dnia 17 grudnia 2018Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Apartament znajduje się w pierwszej linii nadbrzeżnej przepięknego, kameralnego osiedla Aguamarina, położonego w Orihuela Costa.

Apartament posiada dwie sypialnie obszerny salon, łazienkę, osobna kuchnie i słoneczny taras.

Z apartamentu jest łatwe dojście do plaż: La Glea, Playa de La Regia, Playa de Aguamarina.

Osiedle otoczone zielenią posiada własny basen przeznaczony dla mieszkańców. Bliskość barów, dyskotek, restauracji innych ośrodków komercyjnych, dobra komunikacja, pozwalają na spędzenie wakacji w spokojnym miejscu jednocześnie mając dostęp do wszystkich serwisów.


LOKALIZACJA :OPIS OKOLICY :

Dehesa de Campoamor cieszy się opinią raju na Costa Blanca. To miejsce przyciąga setki turystów każdego roku i wiedzie prym pod względem możliwości uprawiania rozmaitych sportów.

Wiele lat temu została przyznana nagroda Niebieskiej Flagi za czyste plaże, a to sprawia, że miejsce to jest idealne do osiedlenia się po przejściu na emeryturę lub pod zakup wakacyjnego domu. Jest to cicha i spokojna okolica która słynnie z luksusowych willi i apartamentów z przepieknymi widokami na morze.

Dehesa de Campoamor znajduje się kilka minut jazdy od golfowego kompleksu Campoamor Golf Club. Bliżej przystani, zaraz przy plaży znajduje się wspaniała restauracja, a samo miasto szczyci się swoimi najwyższej klasy barami i nocnym życiem.ZAREZERWUJ NIERUCHOMOŚĆ WAKACYJNĄ CAMPOAMOR R132* pola wymagane

spacer