10:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

Calle Mar 5 local 15

03189 Orihuela Costa

+34 965 320 757

info@grupoquattro.pl

Zakup nieruchomości prawie zawsze wiąże się z mniejszymi lub większymi emocjami. Jeśli nie robiłeś tego wcześniej martwisz się, czy dobrze wybrałeś, czy podjąłeś dobrą decyzję. Jeśli nieruchomość ma być kolejną inwestycją pracującą na Twój portfel, również zastanawiasz się, czy dokonałeś odpowiedniego wyboru.

 

Niezależnie od tego, czy kupujesz pierwszy raz czy może szukasz kolejnej, dobrej inwestycji, Grupo Quattro z pewnością jest w stanie Ci pomóc. Napisz lub zadzwoń do nas, a kiedy dowiemy się czego szukasz i co jest ci potrzebne, przygotujemy ofertę która z pewnością zaspokoi wszelkie Twoje oczekiwania.

 Biuro Grupo Quattro Nieruchomości w Hiszpanii
Nasze portfolio obejmuje wszystkie rodzaje nieruchomości mieszkalnych jakie można nabyć, apartamenty, wille, wiejskie domki itp. Co ważne – szczególnie ze względu na cenę nieruchomości – w naszej ofercie znajdują się zarówno propozycje ulokowane w bezpośrednim sąsiedztwie plaż lub pól golfowych, jak i te położone nieco dalej od morza. Te drugie bywają szczególnie atrakcyjne gdyż zlokalizowane kilkanaście minut jazdy samochodem od plaży czy pola golfowego, potrafią być znacznie atrakcyjniejsze cenowo.

 

Od momentu w którym przedstawimy Ci ofertę, sprawy mogą potoczyć się naprawdę szybko. Nasz doświadczony i profesjonalny zespół dołoży wszelkich starań, abyś podjął odpowiednią dla siebie decyzję i sfinalizował transakcję jak najszybciej i jak najmniejszym kosztem. Pomożemy ci ze sprawami urzędowymi, bankowymi i meldunkowymi. Do Twojej dyspozycji będzie hiszpański prawnik mówiący po angielsku oraz oczywiście nasi doradcy. Zajmiemy się Twoją sprawą jak swoją, bo Twoja satysfakcja to nasz zysk – teraz i w przyszłości.

 

Sam zakup to nie wszystko. Jeśli zechcesz, będziemy towarzyszyć Ci dłużej. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze konto bankowe, najlepszą szkołę dla Twojego dziecka. Pod Twoją nieobecność zajmiemy się nieruchomością którą zakupiłeś. Jeśli planujesz jej wynajem, zajmiemy się tym. Zadbamy, aby Twój nowy dom zarabiał na siebie. Do naszych usług należy również organizacja wynajmu samochodu, odbiór z lotniska jak i również transport z powrotem na nie. Również w przypadku awarii dołożymy wszelkich starań aby znaleźć fachowców którzy szybko i tanio zajmą się usunięciem przyczyn i skutków.

 

Słowem, mamy nadzieję być Twoimi partnerami od początku, od momentu kiedy pomyślisz „Chciałbym kupić dom w Hiszpanii”. Zapewniamy pełen profesjonalizm, pełne oddanie i doskonałą wiedzę na temat naszych produktów. Jesteśmy pewni, że spełniając Twoje marzenia przyczynimy się nie tylko do Twojego sukcesu, ale też sami na tym skorzystamy.