10:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

Calle Mar 5 local 15

03189 Orihuela Costa

+34 965 320 757

info@grupoquattro.pl

Klub golfowy Las Ramblas

Las Ramblas, to klub golfowy, którego nazwa oznacza stare koryto rzeki. Osiemnaście dołków umiejscowionych w górzystej scenerii sprawia niesamowite wrażenie. Charakterystyczne i warte zobaczenia jest mnóstwo gatunków drzew otaczających pole. Spora ilość wodospadów rozmieszczonych na terenie gry nie tylko podnosi poziom trudności, ale też i walory wizualne. Nie jest to pole dla każdego, trudny teren i wiele przeszkód sprawiają, że najlepiej czują się tu zawodnicy doświadczeni. Niemniej, każdy powinien odwiedzić to pole ze względu na jego niewątpliwe walory wizualne.

La Finca Golf Club

Klub golfowy La Finca jest położony pomiędzy gajami cytrusowymi, niedaleko miejscowości Algorfa. Zapewne jest jednym z najnowocześniejszych pól golfowych w okolicy, a doskonałe widoki czynią z niego miejsce nietuzinkowe i godne obejrzenia. Widoki rozpościerają się na morze oraz słone jeziora w Torrevieja.

Jose Ganceda projektant pola doskonale rozmieścił 18 dołków, tak by gra była atrakcyjniejsza dla wprawionych golfistów oraz nie okazała się za wymagająca dla chcących rozpocząć swoją przygodę z golfem. Kompleks w momencie ukończenia będzie liczył 54 dołki na 3 polach.

Jeziora, strumyki i inne przeszkody uatrakcyjniają grę, natomiast rosnące w środku gaje oliwne i roślinność śródziemnomorska sprawiają, że to miejsce jest wyjątkowe pod względem wspaniałych widoków i atmosfery, która skłania do relaksu.

Klub golfowy La Manga

Trzy osiemnastodołkowe pola przez wielu uznawane są na jedne z najlepszych w europie. Klub La Manga rozwija się i rozbudowuje od trzydziestu lat i cały czas są w nim rozgrywane zawody wysokiej rangi. W tym klubie golfista na każdym poziomie znajdzie coś dla siebie, wszystko to dzięki projektowi Roberta Putmana z 1972 roku i przeprowadzonej 20 lat później przebudowie opartej na pomyśle Arnolda Palmera. Klub położony jest w samym centrum doliny i pod względem estetycznym powinien zaspokoić nawet najbardziej wymagających golfistów.

Królewski Klub Golfowy Campoamor

Dwadzieścia lat temu nieopodal Villamartin, został otwarty Królewski Klub Golfowy Campoamor. Przez wiele osób został uznany za najbardziej malownicze pole w okolicy. Rozległe tory, jeziorka i wspaniałe greeny zwodzą graczy i doskonale ukrywają fakt, że jest to pole wymagające i trudne.

Klub pomyślano tak, żeby mogła się w nim bawić cała rodzina. Znajdziemy tam nowy, majestatyczny budynek klubu wraz z restauracją, wypożyczalnię wózków, czterogwiazdkowy hotel i pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej na którym zimą trenują piłkarze z całej Europy.

Klub golfowy Villamartin

Bez wątpienia, jest to jeden z najlepszych kompleksów golfowych na całym Białym Wybrzeżu. Pole wpasowano w naturalną rzeźbę terenu, a położenie w najniższej części doliny sprawia, że jego powierzchnia nie jest nadto pofałdowana. Dorodne drzewa i znajdujące się w różnych miejscach wodospady są doskonałym urozmaiceniem i tak ładnego pola.